اداره کل پدافند غیرعامل استان چهارمحال و بختیاری
ارتباط با مدیرکل پدافند غیرعامل
علی محمدی
تلفن مستقیم: 33341221 - 038
padafandchb@gmail.com
پایداری ملی
فرمایشات رهبری
a/
اخبار a
a

علی محمدی مدیر کل پدافند غیر عامل استان چهارمحال و بختیاری با نورالله غلامیان دهکردی ، شهردار شهرکرد در روز سه شنبه هفدهم آبان ماه دیدار و گفتگو کرد.

در ساعت 30/9 صبح روز یکشنبه 14/8/96 مانور لحظه صفر کارگروه امداد و نجات پدافند غیر عامل استان چهارمحال و بختیاری در شهرستان فارسان با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی برگزار گردید.

همایش تخصصی پدافند غیرعامل کالبدی و زیرساختی در حوزه شهری در مورخه 13 آبان در سالن بزرگ غدیر با حضور مهندس امیری، سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری ، مهندس مولوی معاون اداره کل پدافند غیرعامل وزارت کشور و 500 نفر از مدیران دستگاه‌های اجرایی و کارشناسان فنی و مهندسین استان برگزار گردید.

در ششمین روز از هفته پدافند غیرعامل(11/08/96) محمدی مدیرکل پدافند غیرعامل استان چهارمحال و بختیاری، در برنامه تلویزیونی چشم انداز صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری حضور یافت.

همزمان با پنجمین روز از هفته پدافند غیر عامل، رزمایش دورمیزی تهدیدات زیستی بخش کشاورزی با حضور دستگاه‌های اجرایی مرتبط در استان چهارمحال و بختیاری در شهرکرد برگزار شد.

در تاریخ 11/08/96 مصادف با ششمین روز از هفته پدافند غیر عامل، همایش پدافند غیرعامل مدیران دستگاههای اجرایی و آموزش و پرورش، با حضور 100 نفر در شهر سامان برگزار شد.

همزمان با پنجمین روز از هفته پدافند غیر عامل، رزمایش قطع برق مراکز حساس استان چهارمحال و بختیاری با حضور مسئولین شرکت توزیع نیروی برق، مدیر کل پدافند غیر عامل استان و مدیر کل مدیریت بحران استان برگزار شد.

در چهاردهمین همایش ملی پدافند غیرعامل که صبح دوشنبه مورخ 08/08/96در سالن همایش های صدا و سیما با حضور وزیر کشور، رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور، مدیران کل پدافند غیرعامل سراسر کشور و صاحب نظران و اندیشمندان لشکری و کشوری برگزار شد، از علی محمدی مدیر کل پدافند غیر عامل استان چهارمحال و بختیاری با اهدا لوح سپاس تقدیر و تجلیل شد.

در چهارمین روز از هفته پدافند غیر عامل همایش پدافند غیر عامل با محوریت شهرسازی، معماری و سازه های امن با حضور فرمانداران، شهرداران و کارشناسان فنی در شهرکرد برگزار شد.

همزمان با دومین روز از هفته پدافند غیر عامل کارگاه آموزشی پدافند غیر عامل در شهرداری سامان در روز یکشنبه هفتم آبان ماه برگزار شد.

در روز شنبه مورخ 96/8/6 راس ساعت 7:30 صبح در آموزشگاه دخترانه مریم با حضور فرماندار شهرستان شهرکرد و مسئولین ادارات دولتی و نیروهای نظامی و انتظامی زنگ پدافند غیرعامل نواخته شد.

همزمان با اولین روز از هفته پدافند غیر عامل، جلسه کارگروه امداد و نجات شورای پدافند غیرعامل استان چهارمحال و بختیاری با حضور اعضای کارگروه و نماینده اداره کل پدافند غیر عامل در تاریخ ششم آبان ماه و در محل سالن اداره کل مدیریت بحران استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.

همزمان با اولین روز از هفته پدافند غیر عامل، صبحگاه مشترک یگان های امدادی و انتظامی چهارمحال و بختیاری در شهرکرد برگزار شد.

همزمان با اولین روز از هفته پدافند غیر عامل، کارگاه آموزشی اصول و مبانی پدافند غیر عامل با حضور مدیر کل پدافند غیر عامل استان چهارمحال و بختیاری در اداره کل هواشناسی استان جهت کلیه کارشناسان و مدیران این اداره کل برگزار شد.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
a
a
جدول روزشمار هفته پدافند
a/
منبع آزمون اصول مبانی پدافند غیرعاملa
a
منبع آزمون اصول مبانی پدافند غیرعامل
برای دانلود روی عکس کلیک کنید
a
a
a/
بنر هفته پدافند غیرعاملa
a
پوستر هفته پدافند
برای دانلود روی عکس کلیک کنید
a
a
a/
بنرهای پایه استندی هفته a
a
بنرهای پایه استندی
برای دانلود روی عکس کلیک کنید
a
a
a/
فرم خام برنامه های هفته پدافندa
a
فرم خام برنامه های هفته پدافند
برای دانلود روی عکس کلیک کنید
a
a
سامدریاست جمهورمقام معظم رهبریمجلس شورای اسلامیقوه قضائیه
Copyright @ 2010. ostan-chb.ir. All rights reserved.
Powered by DorsaPortal