پرتال استانداری چهارمحال و بختیاری
استاندار چهارمحال و بختياري تاکيد کرد:

جامعه به نشاط و اميد نياز دارد

کد خبر: 30591 تاریخ انتشار: 1397/06/05 14:23:35
نمایش: 523
اخبار
استاندار چهارمحال و بختياري با بيان اينکه جامعه به اميد، نشاط و سلامتي نياز دارد، گفت: اين سه امر مهم را مي توان در سيستم آموزش و پرورش بخوبي محقق کرد.
اقبال عباسي شامگاه يکشنبه در آيين  مسابقات ورزشي دانش آموزان کشور در شهرکرد افزود: آموزش و پرورش، تنها آموزش و تدريس و برگزاري کلاس هاي درس نيست، بلکه وظيفه مهم ديگري برعهده اين نهاد است که بايد بر اساس آن جوانان و نوجوانان اين مرز و بوم را انسان هاي اميدوار و باانگيزه تربيت کند.

وي،با گراميداشت هفته دولت و ياد و خاطره شهداي انقلاب اسلامي، تصريح کرد: خدمات و دستاوردهاي بسياري در طول 40 سال گذشته در کشور و در استان شکل گرفته است، که قابل مقايسه با سالهاي قبل از انقلاب نيست.

عباسي، به ظرفيت هاي اين استان در مسير جذب گردشگر و سرمايه گذار بخش خصوصي اشاره کرد و گفت: مردم اين استان در مهمان نوازي زبانزدند و بي شک سفر به اين استان و استفاده از مواهب خدادادي آن مي تواند خاطره خوشي براي همگان برجاي بگذارد.

استاندار چهارمحال و بختياري، ميزباني اين استان براي برگزاري جشنواره هاي ملي را امري پسنديده و موثر در رونق همه جانبه استان دانست و گفت: هر نهادي که براي برگزاري جشنواره هاي ملي در استان تلاش کند، حمايت جدي مي شوند.

 

افزودن دیدگاه