پرتال استانداری چهارمحال و بختیاری

70 طرح عمراني در چهارمحال و بختياري بهره برداري شد

کد خبر: 30606 تاریخ انتشار: 1397/06/06
نمایش: 369
اخبار
70 طرح عمراني با اعتباري افزون بر 772 ميليارد ريال روز سه شنبه در پنجمين روز از هفته دولت در چهارمحال و بختياري به بهره برداري رسيد.
معاون هماهنگي امور عمراني استاندار چهارمحال و بختياري گفت: 47 طرح از اين تعداد با اعتباري بالغ بر 455 ميليارد و 670 ميليون ريال در شهرستان شهرکرد در بخش هاي کشاورزي، خدماتي، منابع طبيعي، صنايع تبديلي و زيرساختي بهره برداري شد. 

مجيد نظري همچنين به آغاز عمليات اجرايي 12 پروژه در بخش هاي زيرساختي و خدماتي با اعتباري افزون بر 571 ميليارد ريال در شهرستان شهرکرد اشاره کرد و افزود: در شهرستان فارسان نيز 23 طرح با اعتباري بالغ بر 317 ميليارد ريال به بهره برداري رسيد و هشت طرح کلنگ زني شد.

وي خاطرنشان کرد: اجراي طرح هادي، آبياري باراني، توسعه باغات، آسفالت معابر، سالن ورزشي، مجتمع امدادي، تامين برق روستايي شهري و روستايي، نصب و تعويض کنتورهاي هوشمند و سنگ فرش معابر شهري از جمله طرح هاي بهره برداري شده در شهرستان فارسان است.

نظري افزود: هشت طرح از قبيل احداث ميدان، احداث جاده، احداث بلوار و نصب ترانس و شبکه فشار از سوي چهار دستگاه اجرايي با اختصاص 4 ميليارد ريال اعتبار در شهرستان فارسان آغاز شد.

افزودن دیدگاه